آموزش جریان الکتریکی

آموزش جریان الکتریکی و آمپر

آموزش جریان الکتریکی

اگه شما هم به دنبال آموزش الکترونیک به فرزندانتون هستید این پست آموزشی رو از دست ندید. در این آموزش با مفهوم جریان الکتریکی و مدار آشنا میشیم.

آموزش جریان الکتریکی به بچه ها

یک اصل مهم در آموزش الکترونیک به کودکان، جذابیت آموزش هست. بنابراین آموزش های تصویری و کارتونی تاثیر بیشتری خواهند داشت. چنین آموزش هایی خسته کننده هم نخواهند بود.

در این آموزش مفهوم مدار و جریان الکتریکی را آموزش میدیم. به خاطر داشته باشید که جریان الکتریکی رو با مولتی متر اندازه گیری می کنیم. و واحد اندازه گیری اون آمپر هست.

سری فیلم های آموزشی پارک الکترونیک رو با همین هدف برای شما آماده کردیم. در این فیلم ها رباتی به اسم ادوبات با مفاهیم و قطعات الکترونیکی از جمله آمپر سنج آشنا میشه.

در کنار این آموزش ها ما محصول کیت آموزش الکترونیک مدار رنگی را آماده کرده ایم. در مدار رنگی دلبندتون با مفاهیم اولیه الکترونیک و رباتیک آشنا میشه، مفهوم مدارو میشناسه، با بعضی قطعات الکترونیکی آشنا میشه و خروجی یک مدار الکترونیکی که خودش ساخته رو به صورت عملی میبینه. همینطور متوجه میشه جریان الکتریکی باعث روشن شدن ال ای دی میشه.

شروع آموزش الکترونیک به بچه ها با کیت آموزش الکترونیک مدار رنگی

لازم به ذکر است منبع این فیلم ها سایت adafruit است. توصیه میکنیم سایر فیلم های آموزشی الکترونیک به کودکان ما رو در صفحه کیتطوری دنبال کنید.

این هم یک نمونه مولتی متر که می تونید با اون جریان الکتریکی رو برحسب آمپر اندازه گیری کنید.

آموزش جریان الکتریکی و آمپر

2 نظر در مورد “آموزش جریان الکتریکی و آمپر”

  1. خیلی فیلم خوبیه. فیلم های فارسی مثل این ندیدم تابحال برای آموزش به پسرم. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *