آموزش باتری به کودکان

باتری چیست؟ ساختار و کاربرد

آموزش ساختار باتری

اگه شما هم به دنبال آموزش الکترونیک به فرزندانتون هستید این پست آموزشی رو از دست ندید. هدف این مطلب آموزش باتری به کودکان و آشنایی با ساختار اونه .

آموزش ساختار باتری به بچه ها

یک اصل مهم در آموزش الکترونیک به کودکان، جذابیت آموزش هست. بنابراین آموزش های تصویری و کارتونی تاثیر بیشتری خواهند داشت. چنین آموزش هایی خسته کننده هم نخواهند بود.

آموزش باتری به کودکان کاریه که تو این مطلب می کنیم. ساختار باتری هم به خوبی تو این فیلم نشون داده میشه. به خاطر داشته باشید که باتری ها اندازه ها و ولتاژ های مختلفی دارن. ولتاژ رو با مولتی متر اندازه گیری می کنیم. واحد اندازه گیری اون هم ولت هست.

سری فیلم های آموزشی پارک الکترونیک رو با همین هدف برای شما آماده کردیم. در این فیلم ها رباتی به اسم ادوبات با مفاهیم و قطعات الکترونیکی از جمله باتری آشنا میشه.

خب آموزش باتری به کودکان به پایان رسید. حالا کودک شما ساختار باتری رو میشناسه.

در کنار این آموزش ها ما محصول کیت آموزش الکترونیک مدار رنگی را آماده کرده ایم. در مدار رنگی دلبندتون با مفاهیم اولیه الکترونیک و رباتیک آشنا میشه، مفهوم مدارو میشناسه، با بعضی قطعات الکترونیکی آشنا میشه و خروجی یک مدار الکترونیکی که خودش ساخته رو به صورت عملی میبینه. بد نیست بدونید که تو کیت مدار رنگی از باتری سکه ای استفاده کردیم.

شروع آموزش الکترونیک به بچه ها با کیت آموزش الکترونیک مدار رنگی

لازم به ذکر است منبع این فیلم ها سایت adafruit است. توصیه میکنیم سایر فیلم های آموزشی الکترونیک به کودکان ما رو در صفحه کیتطوری دنبال کنید.

جدیدترین فیلم های آموزش الکترونیک برای کودکان در صفحه کیتطوری

اینجا دو نمونه باتری سکه ای و قلمی براتون گذاشتیم.

باتری قلمی
باتری سکه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *